Правові положення

Гарантія та сервісне обслуговування

На які товари надається гарантія?

На товари в нашому магазині надається гарантія, яка підтверджує зобов'язання по відсутності в товарі заводських дефектів. Гарантія надається на термін від 3 до 12 місяців залежно від сервісної політики виробника. Термін гарантії на меблі з натурального дерева 12 місяців.

Будь ласка, перевірте комплектність і відсутність дефектів у товарі при його отриманні (комплектність визначається описом виробу або посібником з його експлуатації).


Я можу обміняти або повернути товар?

Так, ви можете обміняти або повернути товар протягом 14 днів після покупки. Це право гарантує вам «Закон про захист прав споживача».

Щоб використовувати цю можливість, будь ласка переконайтеся що:

товар, не був у вживанні і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей.
товар повністю укомплектований і не порушена цілісність упаковки;
збережені всі ярлики і заводське маркування.

УВАГА! Товари з групи розпродаж, які мають дефекти і знижену ціну поверненню НЕ ПІДЛЯГАЮТЬ. До  таких товарів відносяться меблі з натурального дерева, що мають пошкодження, подряпини і пр.дефекти, які були виявлені на складі при транспортуванні або вивантаженні. Такі меблі не доставляється і не пересилається і при бажанні придбати такі меблі Вам як покупцеві необхідно самостійно прибути на склад і переглянути товар на складі, щоб самостійно прийняти рішення про покупку таких меблів. При купівлі товару з дефектом за зниженою ціною Ви автоматично погоджуєтеся з тим, що Вами товар перевірен на предмет усіляких дефектів. Подальших претензій після відвантаження по такому товарам ми НЕ ПРИЙМАЄМО. Будь ласка, будьте уважні при прийнятті рішень про покупку меблів з дефектами за зниженою ціною!

Товар доданий до вашого списку побажань
Товар доданий до порівняння

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінювати налаштування в своєму браузер